BASINDA ALGAN

EuroTier 2016

Kasım.2016 
İki yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük tarım fuarlarından olan EuroTier'da AutoMilk ve Actimoo yoğun ilgi gördü.

 

EuroTier 2016 da Actimoo ve AutoMilk markalarıyla açılan standta, AutoMilk yeni süt sağım paneli ve Actimoo'nun eşsiz kolay kullanım özellikleri anlatıldı. 

Dünyanın dört bir tarafından ziyaretçilerin ağırlandığı standımızda, bayi olmak isteyen firmalar kadar Avusturya ve yakın bölgelerdeki çiftçilerin de ilgisi büyüktü. 

Dört gün süren fuarda yüzlerce ziyaretçiye AutoMilk, Actimoo ve MilkingCloud çözümlerini sunan Algan Group ve AgriTechLab yakın takipçileri ve rakiplerden de olumlu değerlendirmeler aldı. 

 

 Fotoğraf Galerisi İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

 

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.