BASINDA ALGAN

Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde Ders

Şubat.2014 - Ankara Üniversitesi

Şirketimiz Genel Müdürü Dr. Fatih Mehmet GÜLEÇ Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde 3 saatlik Ders Verdi. Veri Tabanı gibi konularda ders vermekte olan şirketimiz Genel Müdür Dr. Fatih Mehmet GÜLEÇ, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi daveti üzerine verilen derste Sağım Sistemleri ve Sürü Yönetim Sistemleri başlıklı işlendi.

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde 3 saatlik Ders Verdi.

Hala Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde Yazılım Mühendisliği, Veri Tabanı gibi konularda ders vermekte olan şirketimiz Genel Müdür Dr. Fatih Mehmet GÜLEÇ, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi daveti üzerine, 3 saatlik Sağım Sistemleri ve Sürü Yönetim Sistemleri başlıklı bir eğitim verdi.

Öğrencilerin yoğun katılımı ve ilgisi Anabilim Dalı hocalarınca da takdir edildi. Keyifli dakikaların yaşandığı eğitim, benzer eğitimlerin daha sık tekrarlanması temennisi ile tamamlandı.

 

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.