BAKIM POLİTİKAMIZ

Bakım Politikası

 

Çiftlik yatırımlarından sağım ekipmanları ve teknoloji çözümleri için en önemli süreç, kurulum sonrası destek ve bakım hizmetleridir. Yüksek kalitede kurulan çiftliğinizin düzenli bakımı, personelinizin olabilecek en yüksek verimde sistemi kullanabilmesi ve ani sürprizlerden uzak güvenli ve sürekli sağım için AutoMilk Bakım Politikası geliştirilmiştir.

AutoMilk Bakım Politikası,

  1. Sarf malzemelerinin periyodik değişimini düzenleyecek şekilde hazırlanmıştır. Her parçanın belirli bir kullanım sayısı ya da kullanım süresine göre değiştirileceği belirlenmiştir.
  2. Personeliniz tarafından günlük, haftalık ve aylık bakım süreçleri belirlenmiştir.
  3. Sağlık bir sağım için hijyen şartları listelenmiş, tüm sağım sisteminin sürekli temizliliği için alınması gereken önlemler belirlenmiştir.
  4. Yedek parça temin süreleri teminat altına alınmıştır. Gelişmiş stok yönetimi ile en fazla bir gün içerisinde sevkiyat yapılabilecek şekilde önlemler alınmıştır.
  5. Olası arıza durumları için, anında çözüm üretmek üzere yöntemler belirlenmiştir. Örneğin bir durakta yaşanabilecek sıkıntı karşısında sağımın devam edebilmesi uygulanması gerekenler belirlenmiştir. Böylelikle sevkiyat gecikmelerinden kaynaklanabilecek sıkıntılar minimuma indirilmiştir.
  6. Sahada personelinizin müdahele etmesine yönelik detaylı ürün çizimleri ve uygulama planları kurulum sonrası teslim edilmektedir.
  7. Kurulum sonrası eğitimde, bakım ve arıza müdahele yöntemleri ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.
  8. Sürekli eğitim programları ile sağım personelinin sistemi doğru kullanması ve böylelikle sistemin hizmet ömrünün uzatılmasına yönelik çözümler üretilmiştir.
  9. Bakıma ihtiyaç duyulan modüller ve cihazlar sürekli takip edilmekte, minimum bakım ile uzun ömürlü hizmet için sürekli ürün geliştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Sürekli müşteri memnuniyetinin esas kalkınma yöntemi olarak belirlenmiş olması, hizmet anlayışımız ve politikalarımızın temelini oluşturmaktadır. En iyi pazarlama yöntemi olarak memnun müşteri kitlesini hedefleyen firmamızın Yüksek Bakım Hizmeti ile çiftliğinizde sadece hayvanlarınıza odaklanabileceksiniz.

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.