HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2004 yılında Ankara'da kurulan Algan Grup, Yazılım, Elektronik ve Makine teknolojilerinde tümleşik çözümler üretmektedir. 2008 yılında Hayvancılık teknolojilerine adım atılması ile Algan Grup altında Hayvancılık Teknolojileri yapısı kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti araştırma ve geliştirme projelerini destekleme ve düzenleme kurumu olarak hizmet veren TÜBİTAK'ın Mali Destek Programlarından yararlanan AutoMilk, bugüne kadar 3.000.000 $ ArGe bütçesi ayırmıştır.

 

 

Hacettepe Üniversitesi Teknokentinde Arge Ofisinde yürütülen çalışmalarda, pazara sunulan ürünlerin iyileştirilmesinin yanında, çifçiler için Mühendisçe çözümlerde sunulmuştur. Ankara Gölbaşı Deneme Çiftliğinde sürekli test edilen, saha içerisinde gelişmiş birer çiftçiye dönüşen mühendis kadrosu, mühendis formasyonun verdiği gücü çiftçiler için başarıya odaklamayı başarmıştır.

Makine tasarımı, elektronik devre tasarımı ve bilgisayar teknolojilerini bir araya getirilmesi ile katma değeri yüksek ürünler/çözümler üretmek firmamızın en önemli misyonudur. Bu misyonun gereği olarak oluşturulmuş gelişmiş mühendis kadrosu, Üniversite işbirliği ile sürekli sahaya yönelik eğitimler almaktadır.

Tüm bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan onlarca başarılı ürün, çiftçilerin olduğu kadar Basın Yayın Organlarının da ilgisini çekmiştir. Bugüne kadar Uluslarası ve Ulusal çok sayıda yayıncı tarafından, AutoMilk başarılı önemli birer haber olarak okuyucularına sunulmuştur. Bugüne kadar yapılan haberlerin bazılarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bakım Politikası

 

Çiftlik yatırımlarından sağım ekipmanları ve teknoloji çözümleri için en önemli süreç, kurulum sonrası destek ve bakım hizmetleridir. Yüksek kalitede kurulan çiftliğinizin düzenli bakımı, personelinizin olabilecek en yüksek verimde sistemi kullanabilmesi ve ani sürprizlerden uzak güvenli ve sürekli sağım için AutoMilk Bakım Politikası geliştirilmiştir.

Devamını oku: BAKIM POLİTİKAMIZ

Kalite Politikası

 

AutoMilk Kalite Politikası, müşteri memnuniyeti çerçevesinde tasarlanmıştır. Kalite, sadece ürün kalitesi olarak değil, hizmet ve destek kalitesi de gözetilerek bir bütün olarak algılanmaktadır. Temel hedef, müşterileri ile dost olabilmiş bir markanın, tüm paydaşlarca hissedilebilmesidir.

Devamını oku: KALİTE POLİTİKAMIZ

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.