İLK ADIM EĞİTİMİ

İLK ADIM EĞİTİMİ

Sağımhane ve diğer ürünlerin teslimi ile süreç henüz yeni başlamaktadır. Yüksek hizmet standartlarının yakalanması ideali ve sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla önerdiğimiz en temel çözüm İlk Adım Eğitimleridir. 

İlk Adım Eğitimi, teslim edilen ürünlerin verimli ve doğru bir şekilde kullanılmasını hedeflemektedir. Bu eğitim paketi ile kurulum sonrası bir hafta teknik bir personel çiftlikte tüm aşamalarda size danışmanlık yapmaktadır. Örneğin kurulan sağımhanenin doğru kullanılması, üzün ömürlü olması için alınması gereken önlemler, düzenli bakım süreçlerinin öğretilmesi gibi destekler ile ürünlerin kullanımında uzmanlığın sağlanması hedeflenmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip ürünler, çiftliğinizde verimi artırmak ve hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürünlerin en uygun şekilde kullanımı ve yönetimi ile en yüksek seviyede fayda elde edilmiş olacaktır. Bu amaçla ürünlere ilişkin detaylı bilgilerin verildiği, kullanım pratiklerinin gösterildiği, günlük ve haftalık bakımların uygulamalı olarak anlatıldığı bir eğitim planı hazırlanmıştır. Eğitimler uzman teknik personeller tarafından bizzat çiftliğinizde verilmektedir. Eğitim süresi standart bir hafta olarak belirlenmiştir. Bir hafta boyunca, uzman teknik personel sizinle ve çalışanlarınızla beraber tüm süreçlere katılmakta ve sürekli danışmanlık vermektedir.

İlk Adım Eğitim İçeriği

  1. Sağım sisteminin günlük kullanımı
  2. Sürü yönetim sistemi için sağımhane önlemleri
  3. Sürü Yönetim Yazılımının kullanımı
  4. Sağım temizliği için önlemler
  5. Nitelikli sağım için önlemler
  6. Arızalara karşı alınabilecek tedbirler

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.