Bayiler / Çözüm Ortakları

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Türkiye'nin her noktasına hızlı hizmet verebilmek amacıyla Elektronik ve Mekanik sistemler üzerine yetkili firmalarla çalışılmaktadır. Kalite Politikası gereği Çözüm Ortakları ile sürekli eğitim ve bakım toplantıları yapılmaktadır. Bayiler ise arız analizlerinde telefonla tam destek alabilecek şekilde yapılandırılmıştır.

 

Kayseri Çapar Makine TEL: 0.352 321 11 59 www.caparmakina.com.tr
Konya Lukas TEL: 0.332 342 31 21 www.lukas.com.tr

 

 

Çapar Makina

Çapar makinaÇapar, 1979 yılında Kayseri şehir merkezinde bulunan tesislerinde, Türkiye’de ilk defa Süt Sağım Makinesi üretimine başlamıştır. Firmamız 1986 yılında, günümüzde de faaliyetlerine devam ettiği Organize Sanayi Bölgesindeki, 7000 metrekare kapalı ve 3000 metrekare açık alana sahip tesislerine taşınmıştır.

Devamını oku: Çapar Makina

Gençtar - Lukas Holland

gençtar2001 yılından bu tarafa süt sağım sistemleri ve tarım makineleri sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız her geçen yıl kendisini geliştirmekte olup her çeşit çiftlik ekipmanları ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Devamını oku: Gençtar Lukas Holland

FARKIMIZ

En büyük avantajımız, durmak, yorulmak bilmeyen araştırma ruhumuz, Plaza mühendislerininden değil; idealist saha mühendislerinden oluşan bir ekibimiz ve çiftlik ortamından kopmadan yürütülen çalışmalarımız...  

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AutoMilk olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız. 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz. TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Tüm bunların yanında ekibimizin akademik geçmişleri, dünyada bu alanda yapılmış bir çok gelişmeyi takip etmemizi sağlamaktadır. 

Daha yüksek kaliteyi pazara daha uygun maliyetle sunmak AutoMilk için sonu olmayan bir yoldur. Bu yolda bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, kamu kurumlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.